Your bag is empty
You must be at least 21 years old to use our website
We’ll automatically apply offers you qualify for to your order when you checkout
From 1 g — add more and pay less per gram.
| WEIGHT | PRICE | |
|---|---|---|
1 g | $10.00 | ($10.00/g) |
3.5 g(⅛ oz) | $25.00 | ($7.14/g) |
7 g(¼ oz) | $45.00 | ($6.43/g) |
14 g(½ oz) | $90.00 | ($6.43/g) |
28 g(1 oz) | $150.00 | ($5.36/g) |
56 g(2 oz) | $300.00 | ($5.36/g) |
Available at:
12604 East Jefferson Avenue, Detroit, MI 48215
3769 28th Street Southeast, Grand Rapids, MI 49512
First bred by Rare Dankness, Ghost Train Haze is a sativa cross of Ghost OG and Neville’s Wreck. Unlike typical sativas, Ghost Train Haze grows dense buds blanketed in white, crystal-capped trichomes. With a sour citrus and floral aroma, Ghost Train Haze delivers a potent dose of THC to knock out pain, depression, and appetite loss, but patients prone to anxiety should steer clear of this heavy-hitter. Low doses are conducive to concentration and creativity, but you may notice some cerebral haziness as you smoke more.
| Strain Type | hybrid |
|---|---|
| Strain | HYBRID |